Останні новини БФ "Рабів до раю не пускають"

ПРО НАС

ПРО НАС

Ми — благодійний фонд «Рабів до раю не пускають»

З 2013 року ми щодня стоїмо на захисті прав та свобод українців, а також підтримуємо їх у всіх куточках України.

Зараз працюємо в умовах повномасштабної війни, яку розгорнула Росія на всій території України. Бої за нашу державу точаться на всіх фронтах: на Півдні, Сході, Півночі та у багатьох містах і містечках держави.

Станом на сьогодні ми займаємось допомогою підрозділам ЗСУ та добровольчим батальйонам, які знаходяться у червоній зоні і відповідно доставляємо їм допомогу.

Частина з наших членів організації теж служать в ЗСУ і добровольчих формуваннях.

НАША МІСІЯ

Звернення БФ "Рабів до раю не пускають"

Маю честь звернутися до вас від імені Благодійного фонду «Рабів до раю не пускають», який вже більше трьох місяців допомагає 24, 80, 103, 125, 95, 53, 92 бригадам Збройних сил України та Територіальної Оборони, а також окремим спеціальним підрозділам МВС, ЗСУ та добровольчим батальйонам.
Також варто зазначити, що багато наших учасників та прихильників знаходяться в лавах Збройних сил України, Територіальній обороні, добровольчих підрозділів нашої країни.
Звертаємось до Вас, бо переконані, що Ви можете частково допомогти у реалізації потреб у боротьбі світу з російською агресією та надаємо перелік потреб, які українські військові зараз найбільше потребують та які будуть актуальними на червень-липень цього року.
НАША КОМАНДА

НАША КОМАНДА

Знайомтесь з нашими волонтерами

Леся

Керівник

Іван

Керівник

Світлана

Волонтер

Юрій

Волонтер

Допомогти